Kariérový kompas

Dostaneme ťa do obrazu

Začiatky bývajú ťažké, ale nemusí to tak byť. Zisti dopredu čo všetko ťa čaká, aby si sa potom nemusel spoliehať na Úrad práce. Nechaj nás zorientovať ťa. Prinášame tipy a rady ako sa odprezentovať a nezabuchnúť si dvere pred príležitosťou.

Približne každý tretí mladý človek je bez práce. 

Z našich škôl vychádzajú absolventi, ktorých vedomosti, zručnosti a pracovné návyky sa nestretávajú s požiadavkami trhu práce. 

Vieš ako získať informácie o voľných pracovných miestach, napísať kvalitný životopis a odprezentovať sa na pohovore? 

Prvý a najdôležitejší moment , ktorý ťa vyzdvihne alebo diskvalifikuje je dobre napísané CV.

Vytvorením takmer dokonalého životopisu v podstate investuješ do seba a do svojej budúcnosti.

Personalista má na tvoj životopis len pár sekúnd a preto mu treba dať všetky nevyhnutné informácie, aby vedel rýchlo posúdiť, či si  vhodným kandidátom. 

Ak Tvoje CV urobí prvý dojem, je veľmi pravdepodobné, že dostaneš pozvánku na osobné stretnutie.

Teraz sa už nemôžeš schovávať za svoje parádne vytvorené CV.  Je čas odprezentovať sa pred zamestnávateľom, pripraviť sa na interview. 

Je veľa vecí, ktoré môžeš v komunikácii face to face spackať. Podanie ruky štýlom ľadového medveďa, nestíšený mobil alebo rozkročené nohy ako keby si sa doplavil z Ameriky na sude. Ukážeme  Ti najčastejšie sa opakujúce chyby a faux pas, ktoré Ťa môžu vyradiť z hry. Zorientujeme Ťa v množstve povinností, ktoré Ťa ako nováčika na trhu práce neminú.

Čo všetko od nás môžeš dostať?

  • službu, ktorú v škole nenájdeš. Naučíme Ťa ako úspešne preniknúť na pracovný trh a zaujať potencionálnych zamestnávateľov 
  • inštruktážne videá, ktoré Teba aj Tvojich priateľov navedú na správnu cestu k príprave na zvládnutie osobného pohovoru u zamestnávateľa
  • popis kde kedy a ako sa registrovať
  • informácie, čo bude od teba zamestnávateľ vyžadovať a návody ako s tým všetkým naložiť
  • základné vedomosti k finančnej gramotnosti 
  • a množstvo iných praktických rád 

Aby sme Tvoje šance na úspech radikálne zvýšili, pripravili sme pre Teba online nástroj, ktorý Ti pomôže jednoducho vytvoriť atraktívne CV. 

Potom už len stačí dobre napísať sprievodný či motivačný list. 

Kontaktujte nás