Služby

mapping
Personalistika na prenájom
Personalista k dispozícii len keď ho potrebujete.

Našou službou ušetríte na mzde za personalistu, pritom budete mať k dispozícii celú potrebnú dokumentáciu. Pripravíme Vám vzory zmlúv, dohôd, výpovedí, akceptačných listov, popisov pracovných pozícií a omnoho viac.

development
Legislatívna podpora
Netrápte sa študovaním zákonov

Môže byť celkom vyčerpávajúce a mätúce orientovať sa vo všetkých legislatívnych nariadeniach. Nemusíte študovať Zákonník práce, stačí keď viete na koho sa obrátiť. Prinášame riešenia na každodenné situácie v oblasti pracovného práva. Nechajte si urobiť audit dokumentov a uistite sa, že vaša personálna agenda je v súlade so zákonom.

pre firmy
Porovnanie a nastavenie platov
Viete byť fér v odmeňovaní?

Základom dobrého mzdového systému je spravodlivý a flexibilný spôsob odmeňovania. Rozdiel medzi dobrým a lepším zamestnávateľom nie je vo výške platov, ale v motivačných nástrojoch. Pomôžeme vám rozanalyzovať súčasný stav a nastaviť zdravé prostredie. Porovnáme vás s konkurenciou a navrhneme zmysluplný a motivujúci systém miezd. Predídete zbytočným nedorozumeniam.

slider-1
Výber zamestnancov
Pohoda pri obsadzovaní pracovného miesta

Vy viete, akých ľudí potrebujete. My vieme ako ich získať. Nie je to žiadna mágia, ale výsledok systematickej a dlhodobej stratégie. Nesprávni ľudia vo vašom tíme je chyba za ktorú sa platí. Prijať tých správnych zamestnancov vyžaduje zvládnuť veľa personálnych činností. Vieme to zabezpečiť. Vy sa môžete pokojne zameriavať na svoje podnikanie.

nábor
Vzdelávanie a rozvoj
Starostlivosťou ušetríte čas a peniaze za nábor

Najlacnejší zamestnanec je ten, ktorý už vo firme pracuje. Vyškolený zamestnanec je obrovskou konkurenčnou výhodou. Naopak, zamestnávateľ v očiach zamestnanca rastie s každým zmysluplným a na mieru nastaveným osobnostným rozvojom. Vieme zabezpečiť moderný a efektívny spôsob vzdelávania za rozumnú cenu.

Karierový kompas
Kariérový kompas
Dostaneme ťa do obrazu

Začiatky bývajú ťažké, ale nemusí to tak byť. Zisti dopredu čo všetko ťa čaká, aby si sa potom nemusel spoliehať na Úrad práce. Nechaj nás zorientovať ťa. Prinášame tipy a rady ako sa odprezentovať a nezabuchnúť si dvere pred príležitosťou.

pre zamestnancov
Tvorba životopisov
Špekulujete ako zaujať?

Životopis je marketingový nástroj. Personalista má na vaše CV iba pár minút a vy ho potrebujete zaujať. Dobre napísaný životopis vás posunie ďalej, zle napísaný vás diskvalifikuje. Využite našu profesionálnu službu ZDARMA. CV vám vytvoríme my.